Praca

Oferty pracy

Zapraszamy do składania aplikacji na adres: bit@bit-wronki.pl
Kontakt: tel. 61 670 68 73.
Miejsce pracy – Lakiernia przemysłowa BiT, Dworcowa 6, 64-560 Ostroróg (12km od Wronek, 10 km od Szamotuł, 40 km od Poznania).

Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego PPHU BIT z siedzibą we Wronkach, ul. Działkowa 17, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Lakiernik

Zakres obowiązków: lakierowanie detali z tworzyw sztucznych i z metali w kabinie lakierniczej za pomocą pistoletów natryskowych.
Wymagania: doświadczenie w lakierowaniu, zapał i chęć do pracy, dokładność, dyspozycyjność.
Praca na pełen etat, dwu lub trzyzmianowa.

Lakiernik – nauka zawodu

Zatrudnimy pracowników do lakierni przemysłowej do douczenia do zawodu lakiernika.
Wymagania: zapał i chęć do pracy, dobry wzrok, dokładność, dyspozycyjność, zdolności manualne.

Pracownik z orzeczeniem o niepełnosprawności

Zatrudnimy pracowników do lakierni przemysłowej.
Wymagania: orzeczenie o niepełnosprawności, zapał i chęć do pracy, dobry wzrok, dokładność.